Zgłoś innowacyjny produkt i wygraj pakiet sponsorski na Beauty Meeting!

Zgłoś innowacyjny produkt i wygraj pakiet sponsorski na Beauty Meeting!
Organizowany w ramach branżowej konferencji Beauty Meeting konkurs „The Best Innovation” to nie tylko sposobność do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, wśród których znajdują się stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz prezentacja produktu lub usługi na głównej scenie. Zgłoś się już teraz i zawalcz o prestiżowe wyróżnienie!

Promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie dlatego organizator konferencji Beauty Meeting wychodzi z inicjatywą dla tych firm, które dostarczają innowacyjne rozwiązania, wszak to właśnie na nich opiera się rozwój branży urodowej. Konkurs „The Best Innovation” ma w swoim założeniu pomóc wypromować nowy produkt lub usługę.

Jeśli więc jesteś producentem lub dystrybutorem działającym w sektorze Beauty – zgłoś się do konkursu i przekonaj organizatora, dlaczego Twój produkt / usługa jest innowacyjna i wyjątkowa. Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła „The Best Innovation” wybierze najciekawsze pomysły i nagrodzi je pakietem sponsorskim, w skład którego wchodzi między innymi: bezpłatne stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz możliwość prezentacji produktu na sali konferencyjnej podczas lutowej konferencji Beauty Meeting.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać drogą mailową lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy do udziału!


Related Posts

Zdobądź darmowe bilety na konferencję Beauty Meeting!

Zdobądź darmowe bilety na konferencję Beauty Meeting!

Jesteś właścicielką lub managerką gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego lub SPA? Już dziś możesz otrzymać pakiet dwóch bezpłatnych wejściówek na konferencję Beauty Meeting, jeśli: – weźmiesz udział w około dwugodzinnej formule szybkich spotkań biznesowych z dostawcami produktów i usług dla branży urodowej, która odbywa się równolegle […]

Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego!

Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego!

Beauty Meeting to pierwsza w Polsce branżowa konferencja z formułą Beauty Speed Dating. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom szeroko pojętego sektora kosmetycznego, fryzjerskiego oraz Wellness & SPA. Druga edycja eventu odbędzie się 18 lutego 2019 roku w stołecznym Airport Hotel Okęcie.