Loża ekspertów

Poznajcie naszych ekspertów!

Loża ekspertów to doświadczeni menedżerowie sektora beauty, którzy będą przyglądali się każdej prezentacji i zadawali pytania mające rozwinąć temat wystąpienia danego prelegenta. Są to osoby znane i cenione w branży, posiadające duże doświadczenie.

Anna Wydra-Nazimek

GABINET OD ZAPLECZA

 Magister kosmetolog, specjalistka ds. marketingu w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group, działającej w obszarze marketingu produktów i usług kosmetycznych. Współpracuje z producentami i dystrybutorami kosmetyków, sklepami internetowymi oraz gabinetami kosmetycznymi i fryzjerskimi. Autorka popularnego bloga dla właścicieli i managerów gabinetów kosmetycznych –GABINET OD ZAPLECZA (https://gabinetodzaplecza.pl/), na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniami związanymi ze skutecznym marketingiem dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i medycyny estetycznej. Porusza także tematy związane ze skutecznym zarządzaniem, sprzedażą, przepisami, edukacją. Autorka wielu e-booków i szkoleń, z których obecnie korzysta kilkaset gabinetów kosmetycznych w całej Polsce.

Iwona Marhulets

Autorka książki „Poradnik Fryzjera

Edukator z 27 letnim doświadczeniem, doradca biznesowy oraz coach. Autorka książki „Poradnik fryzjera, czyli obsługa doskonała w salonie fryzjerskim” oraz licznych artykułów publikowanych w prasie i mediach branżowych. Od 2007 roku prowadzi szkolenia dla salonów fryzjersko-kosmetycznych w Polsce, a obecnie szkoli również menedżerów za granicą.

Jej misją jest rozwój klientów w przyjaznej atmosferze; aby życie osobiste i zawodowe było lepsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Do ludzi podchodzi z ogromną życzliwością i zrozumieniem, co w pracy z klientami przekłada się na doskonałą atmosferę. Podczas szkoleń, z dużym zaangażowaniem dzieli się ekspercką wiedzą w zakresie zarządzania salonem oraz obsługi klienta. Doradza klientom jak prowadzić salon, a podczas sesji coachingowych wspiera ich w osiąganiu celów.

W środowisku fryzjerskim jest niekwestionowanym autorytetem.

Anna Tafelska

Trener

SPA PROFESSIONALS

Wieloletni praktyk w dziedzinie SPA. Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania Spa, Dyrektor ds. współpracy z hotelami spa wiodącej marki kosmetycznej KLAPP COSMETICS, gdzie na codzień współpracuje z dziesiątkami SPA. Autorka pierwszego w Polsce szkolenia SPA REVENUE MANAGEMENT oraz narzędzia do zarządzania przychodami SPA.

Twórca kompleksowego programu szkoleniowego CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, który przygotowuje do praktycznych działań w zawodzie.

www.spaprofessionals.pl

Marcin Głuszyński

www.martinstone.pl

Autor bloga z poradami dla fryzjerów i właścicieli salonów fryzjerskich (https://www.martinstone.pl). Autor cyklicznych artykułów do Kuriera Fryzjerskiego oraz Barber Expert Magazine. Prowadzi występy edukacyjne na targach, a także szkolenia online i stacjonarne w całej Polsce. Właściciel Barber Shopu od 2,5 roku, wcześniej przez prawie 7 lat prowadził salon damsko-męski.

Jego misją jest zmiana salonów na lepsze, dzięki edukacji branży z zakresu pozyskiwania klientów, działań reklamowych w mediach społecznościowych, budowania marki, wyższej jakości obsługi klienta, lepszej organizacji czasu oraz skutecznej rekrutacji.