Konkurs EXPERT BEAUTY MEETING

Konkurs EXPERT BEAUTY MEETING

Zostań prelegentem na Beauty Meeting i wygraj 2 000 PLN!

Podczas BEAUTY MEETING zależy nam na tym, by uczestnicy naszych konferencji mieli jak najwięcej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń. W myśl tej idei stworzyliśmy konkurs EXPERT BEAUTY MEETING.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą kosmetyczną, ekspertów rynku, doradców, producentów oraz dostawców usług dla branży beauty.
Jeśli chcesz przedstawić uczestnikom konferencji wartościową, merytoryczną prelekcję, pochwalić się swoją historią, pomysłem na biznes, ciekawym case study, najnowszymi trendami w stylistyce, wizażu, kosmetologii lub podzielić się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działań w branży – nie zwlekaj! Zgłoś się do nas i podziel się swoim pomysłem. Wybrane osoby będą miały szansę wystąpić na konferencji Beauty Meeting 2018 i zawalczyć o nagrody. Na zwycięzcę czeka 2 000 PLN, tytuł EXPERT BEAUTY MEETING 2018 oraz zapewniony udział w kolejnej edycji konferencji jako prelegent. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

ZGŁOŚ SIĘ!
(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez BSD Poland zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od BSD Poland informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.