Jak wykorzystywać czat boty w komunikacji ze swoimi klientami

Jak wykorzystywać czat boty w komunikacji ze swoimi klientami
Podczas lutowej konferencji Beauty Meeting Marcin Głuszyński, właściciel łódzkiego Barber Shopu i autor popularnego bloga MartinStone.pl, doradzi jak optymalnie wykorzystywać czat boty w komunikacji z klientami.

Marcin Głuszyński od 2,5 roku jest właścicielem Barber Shopu, a wcześniej przez prawie 7 lat prowadził salon damsko-męski. Na autorskim blogu MartinStone Business Modeling udziela porad fryzjerom i właścicielom salonów fryzjerskich. Ponadto jest autorem cyklicznych artykułów do Kuriera Fryzjerskiego oraz Barber Expert Magazine. Prowadzi również występy edukacyjne na targach, a także szkolenia online i stacjonarne w całej Polsce. Jego misją jest zmiana salonów na lepsze dzięki edukacji branży z zakresu pozyskiwania klientów, działań reklamowych w mediach społecznościowych, budowania marki, wyższej jakości obsługi klienta, lepszej organizacji czasu oraz skutecznej rekrutacji.

Podczas konferencji Beauty Meeting 2019 Marcin Głuszyński wygłosi prezentację pt. „Jak wykorzystywać czat boty w komunikacji ze swoimi klientami”.

Do zobaczenia na kolejnym święcie branży urodowej w poniedziałek 18 lutego w gościnnych progach Airport Hotel Okęcie!