Jak obniżać koszty płatnych kampanii reklamowych na Facebooku?

Jak obniżać koszty płatnych kampanii reklamowych na Facebooku?
Podczas lutowej konferencji Beauty Meeting Anna Wydra-Nazimek, specjalistka ds. marketingu w branży beauty i właścicielka firmy NEZA Group, podpowie jak obniżyć koszty płatnych kampanii reklamowych na Facebooku.

Anna Wydra-Nazimek to kosmetolog specjalizująca się w marketingu dla branży beauty. Jako właścicielka firmy NEZA Group, działającej w obszarze marketingu produktów i usług kosmetycznych, współpracuje z producentami i dystrybutorami kosmetyków, sklepami internetowymi oraz gabinetami kosmetycznymi i fryzjerskimi. Wydra-Nazimek jest także autorką popularnego bloga dla właścicieli i managerów gabinetów kosmetycznych – GABINET OD ZAPLECZA, na którym dzieli się wiedzą i doświadczeniami związanymi ze skutecznym marketingiem dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i medycyny estetycznej. Porusza także tematy związane ze skutecznym zarządzaniem, sprzedażą, przepisami, edukacją. Ponadto ma na swoim koncie wiele e-booków i szkoleń, z których obecnie korzysta kilkaset gabinetów kosmetycznych w całej Polsce.

Podczas konferencji Beauty Meeting 2019 Anna Wydra-Nazimek wygłosi prezentację pt. „Jak obniżać koszty płatnych kampanii reklamowych na Facebooku”.

Do zobaczenia na kolejnym święcie branży urodowej w poniedziałek 18 lutego w gościnnych progach Airport Hotel Okęcie!