Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego!

Druga edycja konferencji Beauty Meeting już 18 lutego!
Beauty Meeting to pierwsza w Polsce branżowa konferencja z formułą Beauty Speed Dating. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom szeroko pojętego sektora kosmetycznego, fryzjerskiego oraz Wellness & SPA. Druga edycja eventu odbędzie się 18 lutego 2019 roku w stołecznym Airport Hotel Okęcie.

Podczas przyszłorocznej konferencji zostaną poruszone najbardziej nurtujące branżę zagadnienia z zakresu zarządzania, marketingu, PR-u, sprzedaży, prawa, integracji oraz edukacji. Eksperci zainteresowani wygłoszeniem autorskiej prelekcji mają możliwość zgłoszenia propozycji tematu wystąpienia drogą mailową. Wybrane osoby wezmą udział w konkursie, w którym publiczność za pomocą specjalnych pilotów wskaże najciekawszą prezentację i tym samym przyzna tytuł Expert Beauty Meeting.

Organizator zaprasza również do udziału w innowacyjnej formule Beauty Speed Dating, w ramach której dostawcy produktów i usług spotkają się z właścicielami gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz managerami obiektów Wellness & SPA na kilkuminutowych randkach biznesowych. To doskonała okazja, aby nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą rynkową czy nawiązać nowe kontakty, ale także rozpocząć długofalową współpracę.

Rejestracja na lutowe wydarzenie już trwa. Pierwszy próg cenowy jest zdecydowanie niższy niż w dniu samego eventu, dlatego organizator zachęca do błyskawicznej rezerwacji wejściówek. Liczba pakietów w cenie 100 zł dla dwóch osób jest jednak ograniczona!Specjalną ofertę przygotowano także dla blogerów i blogerek zainteresowanych współpracą przy promocji wydarzenia w mediach społecznościowych. Propozycje można kierować za pomocą formularza kontaktowego.

Do zobaczenia na kolejnym święcie branży urodowej w poniedziałek 18 lutego w gościnnych progach Airport Hotel Okęcie!


Related Posts

Zgłoś innowacyjny produkt i wygraj pakiet sponsorski na Beauty Meeting!

Zgłoś innowacyjny produkt i wygraj pakiet sponsorski na Beauty Meeting!

Organizowany w ramach branżowej konferencji Beauty Meeting konkurs „The Best Innovation” to nie tylko sposobność do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, wśród których znajdują się stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz prezentacja produktu lub usługi na głównej […]

Zdobądź darmowe bilety na konferencję Beauty Meeting!

Zdobądź darmowe bilety na konferencję Beauty Meeting!

Jesteś właścicielką lub managerką gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego lub SPA? Już dziś możesz otrzymać pakiet dwóch bezpłatnych wejściówek na konferencję Beauty Meeting, jeśli: – weźmiesz udział w około dwugodzinnej formule szybkich spotkań biznesowych z dostawcami produktów i usług dla branży urodowej, która odbywa się równolegle […]