Beauty Speed Dating – jak to działa?


BEAUTY SPEED DATING to nowość na skalę Polski! Jest to innowacyjna formuła szybkich i efektywnych spotkań biznesowych. Podczas BEAUTY SPEED DATING nabywcy towarów i usług mają okazję do zapoznania się z ofertami i propozycjami różnych marek kosmetycznych.

Podczas BEAUTY SPEED DATING będziecie mieli możliwość odbycia indywidualnych spotkań z  przedstawicielami marek oraz odbiorcami produktów kosmetycznych. Dostawca usług i produktów kosmetycznych będzie miał możliwość osobistego poznania się z  przedstawicielami salonów kosmetycznych, fryzjerskich, czy też salonów DAY SPA. Każdy z nich będzie mógł zapytać dystrybutora, czy też producenta  o ofertę marki, sposób stosowania danych produktów, ich skład, a także o specjalnie skrojoną na potrzeby gabinetu kosmetycznego, czy też SPA, lub salonu fryzjerskiego oferty produktowej. Dzięki formule szybkich spotkań każdy z uczestników konferencji ma możliwość pozyskania dużej ilości przydatnych kontaktów biznesowych, do których można się zwrócić z konkretną potrzebą lub ofertą.

Szybkie spotkania biznesowe to pierwszy krok na drodze do długotrwałej i owocnej współpracy marek kosmetycznych z gabinetami, salonami oraz innymi potencjalnymi odbiorcami.

  • JEŚLI JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM GABINETU KOSMETYCZNEGO, SALONU FRYZJERSKIEGO LUB SPA
    zapisz się na BEAUTY SPEED DATING przez formularz na stronie, po uprzednim wybraniu przez Ciebie pakietu.

     

  • JEŚLI JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM MARKI KOSMETYCZNEJ
    zapytaj o ofertę uczestnictwa w konferencji z opcją BEAUTY SPEED DATING.