Czym jest Beauty Meeting?

BEAUTY MEETING to PIERWSZA W POLSCE KONFERENCJA Z FORMUŁĄ BEAUTY SPEED DATING! Podczas tej  konferencji eksperci i praktycy branży kosmetycznej będą mieli możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z branżą BEAUTY. Istotnym aspektem konferencji są bezpośrednie spotkania osób związanych zawodowo z branżą w ramach BEAUTY SPEED DATING – ekspresowych spotkań przedstawicieli producentów oraz dystrybutorów kosmetyków z kosmetyczkami, fryzjerkami, właścicielami gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich, a także przedstawicielami salonów typu DAY SPA.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

UCZESTNICY KONFERENCJI BEAUTY MEETING
Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkie osoby ściśle związane z branżą kosmetyczną – zarówno właścicieli i menadżerów związanych z produkcją oraz dystrybucją kosmetyków jak i firmy, które dostarczają produkty, a także usługi branży kosmetycznej.

TEMATYKA KONFERENCJI
Podczas Beauty Meeting poruszamy istotne zagadnienia związane z funkcjonowaniem gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz salonów typu DAY SPA – rozmawiamy o problemach, sukcesach, nowinkach z branży kosmetycznej. Inspiracją tematów spotkań są dla nas sami uczestnicy, którzy dzieląc się z nami swoimi przemyśleniami, wiedzą i problemami, sygnalizują o tym, co dla Państwa biznesów jest w danym momencie istotne i wymaga dyskusji.

BEAUTY MEETING to nowość na skalę Polski – całkowicie nowa formuła konferencji– zagadnienia przedstawiane podczas merytorycznej części konferencji, będą prelekcjami wyróżnionymi w konkursie EXPERT BEAUTY MEETING – o tym, która z nich będzie najlepsza i zwycięży – zdecydują sami uczestnicy spotkania!

Biorąc udział w naszej konferencji macie Państwo gwarancję merytorycznych, rzetelnych informacji!