Ambasadorki

Przedstawimy nasze ambasadorki, które nie tylko pasjonują się branżą beauty ale także aktywnie w niej uczestniczą prowadząc blogi, grupy dyskusyjne czy piękne Instagramy.

Maja Ogonowska

Z wykształcenia plastyk i fotograf. Zawodowo – czynna wizażystka, szkoleniowiec oraz vloggerka. W swojej pracy stawia przede wszystkim na zadowolenie kobiet oraz idealny dobór usługi do urody i osobowości malowanej osoby. Podczas szkoleń dla wizażystów podkreśla istotę zrozumienia potrzeb gości oraz usprawnienia kontaktu na linii klient – usługodawca. Po godzinach prowadzi kanał urodowo-instruktażowy dla pasjonatek makijażu oraz wizażystów.

Sylwia Lewczuk

Swojego bloga Makijażowy Świat Sylwii prowadzi od 2013 roku. Zrodził się on z miłości do makijażu i kosmetyków. Od 2015 prowadzi własny salon kosmetyczny: Studio Piękna. Blog jest dla niej narzędziem komunikacji z klientkami – pokazuje na nim, jakie kosmetyki warto kupić, a co lepiej omijać szerokim łukiem. Dzięki temu świat kosmetyków, który ciągle się rozwija jest dla nich bardziej przyjazny. Blog jest też miejscem, gdzie klientki mogą również poczytać o zabiegach profesjonalnych, o których w sieci wciąż brakuje solidnej wiedzy podanej w przyjazny sposób.

Iza Bórzyńska 

 

Wizażystka z wielką pasją. Absolwentka szkoły kosmetycznej i dyplomowany Mistrz Wizażu. Współpracuje z klientami indywidualnymi, fotografami, modelkami, obsługuje pokazy mody, prowadzi kursy i warsztaty makijażu. Jej prace można obejrzeć w zagranicznych i krajowych publikacjach.

Diana Duda 

 Z wykształcenia psycholog biznesu, z pasji – wizażystka i blogerka. Szkoliła się u najlepszych – m.in. Magdaleny Pieczonki i Anny Orłowskiej. Jej makijaże można podziwiać w reklamach, maluje również na potrzeby sesji zdjęciowych. Stawia na nieustanny rozwój i szkolenia. Na jej blogu porusza szeroko pojęte treści urodowe, a na Instagramie – zamieszcza makijaże swojego autorstwa, które robią tam prawdziwą furorę. Swoją pasję i prowadzenie bloga bez problemu łączy z pracą w korporacji. Prawdziwy wulkan energii!